top of page

ZAMEK "DISNEY'A" W MOSZNEJ I MANUFAKTURA ROBOTÓW

cena ok 240 zł

zależna od wielkości grupy

+48 506 426 042

PLAN JEST TAKI

– wyjazd spod szkoły w kierunku Moszny

– wizyta w Muzeum Robotów. To jedyne miejsce w Polsce, a nawet w Europie gdzie budowane są ogromnie stalowe roboty inspirowane filmami Sci-fi. Wszystkie znajdujące się tu postacie zostały zbudowane ręcznie przez jednego człowieka Sebastiana Kucharskiego. Dzięki pasji właściciela do filmów fantasy i ogromnej kreatywności możecie podziwiać te nietuzinkowe dzieła. Głównym materiałem z jakiego powstają to złom samochodowy oraz inne odpady stalowe które zostały przeznaczone do recyklingu. Największe i najbardziej pracochłonne roboty budowane są około 700 godzin ważą nawet 900 kilo i dochodzą do 3.5 m wysokości. Możecie tu spotkać roboty w różnych wielkościach od kilkunastu cm do kilku metrów w różnych etapach zaawansowania budowy zarówno gotowe jak i w trakcie budowy.

- Zapraszamy wszystkich chętnych adeptów magii, oraz wszystkich fanów książek przygód o młodym czarodzieju na zwiedzanie Polskiej Szkoły Magii i Czarodziejstwa na Zamku w Mosznej. Za pomocą naszej Tiary Przydziału odnajdziesz swój dom oraz nowych przyjaciół! Podczas tego zwiedzania każdy z uczestników otrzyma specjalną szatę członkowską w której wyruszy w dalszą część magicznej przygody. Na uczestników czeka wiele atrakcji, między innymi zwiedzanie zamkowych komnat w szacie jednego z domów oraz zapierająca dech w piersiach lekcja magii i eliksirów.

- obiad jednodaniowy + sok

Ok. 18.30 – powrót do domu

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat. Zapisy w szkole.

Ilość miejsc ograniczona.

TERMIN DO UZGODNIENIA Z WYCHOWAWCĄ
CENA: wysokość w zależności od liczby uczestników

– Płatne u wychowawcy

CENA ZAWIERA:

opieka opiekuna z ramienia biura podróży / pilota

bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i opłaty za przewodników lokalnych, uczestnictwo w grach i zabawach, posiłek i napój w restauracji

transport autokarowy

ubezpieczenie NNW 

SzkolnaMOSZNA
bottom of page