top of page

POZNAJ DRUŻYNĘ "W"

7 Średni.jpeg

Aga

Co-CEO Wagabundy, Koordynator Współpracy Turystycznej i Negocjacji Biznesowych. To z nią kontaktujesz się w sprawie umów, to ona odpowiedzialna jest za hotele, przewodników, pilotów. Globtroterka. "Kosmo-Polka". Mieszkała w 6 krajach, z czego w dwóch azjatyckich, zwiedziła blisko 50. Z wykształcenia magister biologii, opiekun wyjazdów dzieci i młodzieży, wieloletnia nauczycielka Cambridge, pilot wycieczek, miłośniczka tego co naturalne, polskie i zamknięte w pudełku ;)

www.naturalniepolskibox.pl

SPRAWDŹ OPINIE NA NASZEJ STRONIE FB

AGA Facebook

2 Średni.jpeg

Wojtek

Nasz specjalista od pilotażu po ziemiach habsburskich, z ugruntowaną wiedzą historyczną dzięki kierunkowemu wykształceniu, jak i codzienną pracą w nauczaniu historii. Wojtek wie, że długie wywody nużą nawet najwytrwalszych słuchaczy, zatem opowiada krótko, acz treściwie.
W swoje opowieści wplata oprócz faktów mnóstwo anegdot i ciekawostek.

Jego miejsca to Dolny Śląsk, Niemcy, Czechy, Austria i wszędzie tam, gdzie się mówi po niemiecku. 

SPRAWDŹ OPINIE NA NASZEJ STRONIE FB:

WOJTEK Facebook

6 Średni.jpeg

Paweł

Co-CEO Wagabundy,

Specjalista ds. Marketingu Online i Komunikacji Biznesowej, poliglota i naczelny pilot kierunków "tam gdzie ciepło" (zwłaszcza Azja i Iberyjski). Z wykształcenia magister nauk przyrodniczych (wieloletni nauczyciel Cambridge), pilot wycieczek, opiekun wyjazdów dzieci i młodzieży, a i w kwestiach rozwiązań finansowych i ubezpieczeń podszepnie. Od zawsze wagabunda. Miłośnik przygody, przyrody, szeroko pojętej wolności, języków obcych, koneser wina i kawy.

SPRAWDŹ OPINIE NA NASZEJ STRONIE FB:

PAWEŁ Facebook

4 Średni.jpeg

Ola

Olę trudno zaszufladkować. Oprócz tego, że świetny z niej pilot, to warto nadmienić, że mieszkała tu i tam. Porozumiewa się w milionie języków i radzi sobie świetnie zarówno w Skandynawii (tu mieszkała), w Niemczech (tu też mieszkała), Francji (czy tu też mieszkała?) jak i w Warszawie (tu mieszka). 

My to nazywamy po prostu wagabundingiem, szanujemy i robimy to samo.

Klienci uwielbiają słuchać jej opowieści o świecie w ogóle i szczególe.

Ola to gwarancja, że będzie super. 

SPRAWDŹ OPINIE NA NASZEJ STRONIE FB:
OLA Facebook

8 Średni.jpeg

Beata

Co-CEO Wagabundy,

Specjalista ds. Finansów i Obsługi Klienta, z wykształcenia kierownik wycieczek, placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.

Ostatnie 18 lat swojego życia spędziła na organizowaniu Polakom wczasów, wyjazdów zagranicznych, krajoznawczych, imprez integracyjnych, okolicznościowych, a także kolonii i zimowisk.

 Miłośniczka dobrej książki i polskich komedii romantycznych.

SPRAWDŹ OPINIE NA NASZEJ STRONIE FB:

BEATA Facebook

5 Średni.jpeg

Marta

Pochodzi z rodziny malarzy i artystów, na co dzień mieszka w Krakowie, ale  wychowywała się w zapachu paryskich kawiarni i szeleście liści platanów Placu Pigalle.

Z wykształcenia historyk sztuki, licencjonowany pilot i przewodnik po Krakowie. Marta to niekwestionowana Specjalistka od Krajów Frankofońskich. Z racji jej wykształcenia możesz liczyć na to, że przystaniecie na moment przy płótnach Gaugin, Renoir i Monet.

SPRAWDŹ OPINIE NA NASZEJ STRONIE FB:
MARTA Facebook

1 Średni.jpeg

Iza

Naczelna niemieckojęzyczna i naturalnie polskojęzyczna pilotka Wagabundy, z inklinacjami w kierunku opowieści o ludziach, ich obyczajach, kulturze. Z wykształcenia, nie historyk, nie geograf, a z krwi, kości "kulturoznaw" (magister kulturoznawstwa). 

Goście cenią sobie jej szerokie spektrum zainteresowań, spokojny tembr głosu, opanowanie, asertywność i ciekawie snute opowieści.

Świetnie czuje się w landach Niemiec Wschodnich.

SPRAWDŹ OPINIE NA NASZEJ STRONIE FB:

IZA Facebook

MIĘDZYNARODOWA OPIEKA PILOTÓW I GWARANCJA  BEZPIECZEŃSTWA

logo małe.jpg

DLACZEGO WARTO Z WAGABUNDĄ?

Nasi polskojęzyczni piloci dbają o Twoje bezpieczeństwo i przyjemność podróżowania dzięki doświadczeniu jakie zbierali podczas swoich podróży po blisko czterdziestu krajach świata. Pomogą porozumieć się z ludnością lokalną, obniżyć skutecznie cenę produktów, czy też wybrnąć z trudnej sytuacji dzięki umiejętności porozumiewania się w wielu językach obcych.

"Wagabunda Travel Spółka Cywilna" ( NIP: 8943135870, REGON: 381938981 ) posiada zezwolenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego w rejestrze Organizatorów Turystyki (numer zezwolenia 797/2/2019 ).  

 

​​Gwarantem Twojego bezpieczeństwa jest WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.  Zawsze dmuchamy na zimne, dlatego suma ubezpieczenia to aż 50 000 EURO.

Map.jpg

PILOT CZY REZYDENT?

Girl Hiking in Mountains.jpg

ZNAMY NASZE KIERUNKI OD PODSZEWKI

Dla nas to oczywiste, ale z doświadczenia wiemy, że nie we wszystkich biurach podróży jest to normą. My poświęcamy na każdy kierunek masę czasu oraz środków, przez co możesz mieć pewność, że miejsce do którego z nami jedziesz, jest przez nas porządnie zeksplorowane. To co nas cechuje to perfekcjonizm i odpowiedzialność. Dokładamy najwyższych starań, aby kierunek był dopięty na ostatni guzik.

To co odróżnia "Wagabundę" od zwykłego biura podróży to fakt, że nasi piloci mieszkali w wielu krajach, zarówno Europy Północnej, Południowej, jak i na dalekim Wschodzie Azji. Jest to o tyle istotne, że znamy kierunki do których zmierzamy, z zupełnie innej perspektywy niż przewodnik przyjeżdżający do kraju tylko na turnus. Możesz się spodziewać, że fakty i daty historyczne będą okraszone anegdotkami i opowieściami z samotnych wojaży w te bliskie, jak i w najdalsze zakątki planety m.in. jak tajga i tundra Syberii czy dżungla Borneo. Dlatego odpowiedź na pytanie "Pilot czy Rezydent?" brzmi: certyfikowany pilot wycieczek i rezydent w jednym.

Explorer.jpg

Zobacz co sądzą o WAGABUNDZIE nasi klienci

bottom of page