top of page

KAMENICA, SPŁYW ŁODZIAMI + DECIN, SZWAJCARIA CZESKA CZ.2

cena: 190 zł + 370 kc

+48 607 865 680

KAMENICA I DECIN tytułem wstępu

Znamy już bardzo dobrze Szwajcarię Saksońską. Ostatnio poznaliśmy również górskie partie Szwajcarii Czeskiej. Tym razem przyszła pora na crema de la creme podnóża naszej Pravcickiej Brany (jeden z naszych wyjazdów- jeśli lubisz lekki trekking po górach, zapraszamy również, na ten bardzo popularny wśród naszych klientów kierunek). Spływ potokiem Kamenica oraz odwiedzenie czesko-szwajcarskiej klimatycznej miejscowości Decina. No i koniec końców nic tak nie relaksuje po całym tygodniu pracy jak wyjazd z ekipą Wagabundy!

Dzień 1

- Poranny wyjazd z Wrocławia i przejazd do wąwozu rzeki Kamienicy, gdzie odbędziemy niezapomniany spływ łódkami.

- Następnie przejdziemy do Děčín, czyli bramy do Czeskiej i Saksońskiej Szwajcarii. Zwiedzanie miasteczka i wstęp na dziedziniec zamkowy.

- Czas wolny na obiad i zakupy.

- Powrót do Wrocławia w godzinach wieczornych.

Uwaga: 

- przedpłata w wysokości 50zł płatna w dniu zapisu. Uiszczenie opłaty gwarantuje rezerwację miejsc. 

- istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (np. w przypadku choroby, utraty pracy, śmierci lub choroby członka rodziny). Cena to 3% wartości wycieczki + 10zł. O chęci wykupienia ubezpieczenia należy poinformować w dniu wykonania przelewu.

- w związku z rosnącym poziomem inflacji, biuro podróży zastrzega sobie możliwość zmiany cen w przypadku drastycznych wzrostów kosztów wykonania usługi. W takim przypadku klient będzie poinformowany o takiej zmianie i będzie miał możliwość rezygnacji z usługi lub też zaakceptowania nowej ceny.

Poranna zbiórka o 6:45 na Dworcu Nadodrze (Wrocław), wyjazd 7:00

TERMIN: 25.06.2022

opieka polskojęzycznego pilota na całej trasie

ubezpieczenie podróżne NNW + KL

transport + opłaty parkingowe i autostradowe

wszystkie atrakcje wg. programu (m.in. spływ rzeką Kamenicą) + bilety wstępu

grupa 23 os. 190 zł + 370kC 

kamenica
bottom of page