top of page

GRUDNIOWE ZWIEDZANIE BUDZISZYNA, W CZASIE JARMARKU BOŻONARODZENIOWEGO, NIEMCY

cena: 150zł  

+48 506 426 042

Bautzen tytułem wstępu

Tradycja Bożonarodzeniowych jarmarków sięga w Europie średniowiecza. Zrodziła je praktyczna potrzeba. Dzięki jarmarkom mieszkańcy średniowiecznych grodów mogli zaopatrzyć się nie tylko na czas Bożego Narodzenia ale także na trudny czas zimy i przednówka. Najwcześniej bożonarodzeniowe jarmarki pojawiły się na ziemiach niemieckich.

Jeśli chcą Państwo poczuć prawdziwą magię Świąt zapraszamy serdecznie na wyjątkowy Jarmark Bożonarodzeniowy w dwujęzycznej stolicy Łużyc - Budziszynie.

Dzień 1

- poranny wyjazd do Budziszyna - Bautzen i zwiedzanie kilkugodzinne "Miasta Wież",  a następnie oddamy się w pełni szaleństwu świątecznych zakupów, gdzie będziemy mogli spróbować lokalnych specjałów oraz rozgrzać zmarznięte ciała przepysznymi oryginalnymi trunkami - powrót do Wrocławia w godzinach wieczornych.

Uwaga: 

- 150 zł płatna w dniu zapisu. Uiszczenie opłaty gwarantuje rezerwację miejsc. 

- istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (np. w przypadku choroby, utraty pracy, śmierci lub choroby członka rodziny). Cena to 2.8% wartości wycieczki + 10zł. O chęci wykupienia ubezpieczenia należy poinformować w dniu wykonania przelewu.

psst... Bonusowa relacja z naszych niemieckich tripów pod ikonką aparatu

Poranna zbiórka o (czas do ustalenia) na Dworcu Nadodrze (Wrocław)

TERMIN: 12.12.2020

opieka polskojęzycznego pilota na całej trasie

ubezpieczenie podróżne NNW + KL

przejazd autokarem + opłaty parkingowe

bottom of page