top of page

GRUZJA 4X4 INCENTIVES
OPCJA 2

cena: od 840 €

+48 660 731 963

Gruzja 4x4 opcja 1 tytułem wstępu

Gamardżoba! Przygotowaliśmy dla Was Gruzję na cztery buty, terenówkami, w dwóch odsłonach. Trochę zwiedzania, trochę odpoczynku, dużo hedonizmu w czystej formie, dużo adrenaliny. Jeśli chcecie zobaczyć, co kraj Kaukazu ma do zaoferowania zapraszamy do kontaktu. Tymczasem zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Was my.

Dzień 1

Gamardżoba - გამარჯობა - PRZYJAZD

Powitanie na międzynarodowym lotnisku w Kutaisi i transfer do hotelu. Samochody 4x4 zostaną dostarczone na lotnisko zaraz po przylocie. 1 godzina czasu wolnego po zakwaterowaniu, a następnie udamy się na zwiedzanie drugiego co do wielkości miasta Gruzji bez pośpiechu, w swoim tempie. Odwiedzimy akademię Gelati z XII wieku i klasztor Motsameta z okresu inwazji arabskiej z VIII - IX wieku. Tradycyjna kolacja w domowej atmosferze z bogatymi i pysznymi daniami słynnej kuchni gruzińskiej. Jako że jesteśmy w najstarszym kraju winiarskim na świecie, to ten napój będzie towarzyszył naszym daniom. Nocleg w Kutaisi.

Dzień 2

KNOCKING ON THE HEAVEN’S DOOR...

Po śniadaniu w hotelu udamy się do kanionu Okatse i rozpoczniemy eksplorację jaskiń Prometeusza. Kontynuacją dnia będzie zapierający dech w piersiach przejazd na najwyższe szczyty wielkiego kaukaskiego systemu górskiego. Witamy w Swanetii. Najbardziej dzikiej części Gruzji. Przyjazd do Mestii. Kolacja i nocleg w Mestii.

Dzień 3

WYŻEJ I WYŻEJ

Po śniadaniu w hotelu udamy się do najwyżej położonej i jednej z najstarszych osad w Europie – USHGULI. Wioska pod jednym z najwyższych szczytów kaukaskich gór SHKHARA. Tu historyczne wieże z czasów średniowiecza opowiedzą historię górskiej Gruzji. 45 km drogi z Mestii do miejsca docelowego zajmie nam 2 godziny. Lunch w najbardziej poszukiwanej domowej restauracji Ushguli. W drodze powrotnej do miasta kapitalny przejazd na górę Tvetnuldi. Wracając do Mestii. Nocleg

Dzień 4

POWRÓT DO PRAWDZIWEGO ŻYCIA

Po śniadaniu w hotelu udamy się do kurortu nad Morzem Czarnym Batumi. Zwiedzanie pałacu Dadiani w Zugdidi na trasie. Przyjazd do Batumi i wolny wieczór, aby odpocząć i cieszyć się atmosferą czarnomorskich kurortów. Nocleg w Batumi.

Dzień 5

WZDŁUŻ MORZA

Po śniadaniu w hotelu zwiedzanie wodospadu Makhuntseti, twierdzy Gonio związanej z legendarną historią Argonautów i adżariańskiej winiarni. Po przyjemnym dniu powrót do Batumi i gdzie delektować się będziemy pyszną kolacją w lokalnej restauracji.

Dzień 6

POWRÓT DO DOMU. DO ZOBACZENIA GRUZJO NAKHVAMDIS - ნახვამდის

Wczesnym rankiem transfer na międzynarodowe lotnisko w Kutaisi. Wyjazd.

Zbiórka na Lotnisku (w zależności od szybkości zapisów na wyjazd postaramy się aby było to lotnisko we Wrocławiu, jeśli nie to inne lotnisko w Polsce). Godzina odprawy do potwierdzenia.

TERMIN do uzgodnienia

opiekę pilota i przewodnika lokalnego + zestawy audioguide, kierowcę w każdym samochodzie terenowym + jego wyżywienie + wynagrodzenie i nocleg + nauka jazdy 4x4 dla osób z prawem jazdy KatB

ubezpieczenie podróżne NNW + KL + TFG  + TFP + pełne ubezpieczenie pojazdów

transport pięcioma autami 4x4 tj. LEXUS GX, TOYOTA 4RUNNER, TOYOTA SEQUOIA 

paliwo wliczone w cenę wyjazdu

zakwaterowanie w pokojach 2-3 os z łazienkami

5x śniadanie, 3X obiadokolacja; wino w cenie (posiłki bardzo obfite - Gruzini przesadzają z ilością, a kuchnia jest typowo góralska - bardzo smaczna, ale ciężka i sycąca); butelka wody codziennie

bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i parków narodowych

przykładowa cena dla grupy 14 osobowej. W przypadku mniejszej lub większej liczby uczestników cena ulegnie zmianie.

CENA NIE OBEJMUJE:

biletów lotniczych – ok. 900 zł (w obie strony) – transferu na lotnisko i z powrotem

Posiłków niewspomnianych w planie.

Uwaga: 

- cena orientacyjna. Po zapytaniu grupy następuje przeliczenie i zostanie podana aktualna kwota.

- obowiązuje przedpłata w wysokości 1/3 € wartości imprezy od osoby w dniu zapisu. Reszta płatna zgodnie z umową. 

Uiszczenie opłaty gwarantuje rezerwację miejsc. 

- jesteśmy elastyczni - istnieje możliwość obniżenia lub podwyższenia standardu, zmiany planu i uszycia go na miarę potrzeb

- istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (np. w przypadku choroby, utraty pracy, śmierci lub choroby członka rodziny). Cena to 3% wartości wycieczki + 10zł. O chęci wykupienia ubezpieczenia należy poinformować w dniu wykonania przelewu.

- w związku z rosnącym poziomem inflacji, biuro podróży zastrzega sobie możliwość zmiany cen w przypadku drastycznych wzrostów kosztów wykonania usługi. W takim przypadku klient będzie poinformowany o takiej zmianie i będzie miał możliwość rezygnacji z usługi lub też zaakceptowania nowej ceny.

psst... Bonusowa relacja z naszego gruzińskiego tripa pod ikonką aparatu.

 

Tbilisi:

Kachetia:

Kachetia 2:

Góry:

Kazbegi:

Pociąg Do Batumi:

Batumi Glamour:

Turpizm:

Gruzja Nowoczesna:

Gruziński Tygiel Kulturowy:

GRUZJA
bottom of page