top of page

WIELKANOC
ŚWIERADÓW ZDRÓJ
Z WYCIECZKAMI

cena: 1990 zł

+48 607 865 680

Zbiórka o 10:15 (rano) na Dworcu Nadodrze (Wrocław) wyjazd 10:30

TERMIN: 28.03-02.04.2024

Nasza Wielkanoc tytułem wstępu

Nie masz siły bądź ochoty na pogrążenie się w przedświątecznym szale sprzątania, gotowania, (a następnie ponownego sprzątania)? Bardzo dobrze trafiłeś/aś. Dzięki nam przeżyjesz cudowne Święta Wielkanocne, całkowicie wolne od stresu. Zafunduj sobie odpoczynek w te święta. Stać Cię na to. Preferujesz święta rodzinne? My też. Dlatego rodzina jedzie z nami. Zabierz też swoją. Mamy wystarczająco dużo miejsca. Personel ośrodka zadba o przepyszne tradycyjne polskie dania, a urokliwe górskie położenie ośrodka w samym sercu Świeradowa przy samym parku zdrojowym zapewni relaks tak potrzebny każdemu z nas. Gwarantujemy, że przepiękne, górskie wiosenne krajobrazy wprowadzą nas w iście świąteczny nastrój. Bo gdzież lepiej niż w górach zbudujemy klimat ciepłych rodzinnych świąt?

Specjalnie dla naszych wymagających klientów przygotowaliśmy moc atrakcji, bo nie samym życiem hotelowym i spacerami po urokliwym kurorcie człowiek żyje! Nie moglibyśmy być sobą, gdybyśmy nie zorganizowali Wam zabawy w pięknych okolicznościach przyrody. Dobry hotel w samym sercu świeradowskiego parku zdrojowego z sauną i basenem, a DJ przy bankiecie to już nasza tradycja. 

W planie wycieczka do Jawora i zwiedzanie Kościoła Pokoju. Kościół Pokoju w Jaworze został zbudowany jako wyraz wdzięczności za zakończenie wojny trzydziestoletniej. Został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO jako część "Kościołów Pokoju w Jaworze i Świdnicy". Drugie miejsce jakie odwiedzimy podczas wyjazdu to Lwówek Śląski - browar zwiedzanie z przewodnikiem i degustacja + obiad.

Miasto to jest znane z licznych zabytków architektonicznych. Wśród najważniejszych należy wymienić:

  • Rynek - centralny plac miasta, otoczony zabytkowymi kamienicami.

  • Ratusz - renesansowy budynek zlokalizowany na Rynku.

  • Kościół św. Mikołaja - gotycka świątynia z imponującą wieżą.

  • Baszta Piekarska - średniowieczna baszta obronna, pozostałość po dawnych fortyfikacjach.

Trzecim miejscem jakie odwiedziny to Huta Julia w Piechowicach. Zobaczymy, jak powstają te szklane cudeńka, pozwiedzamy z przewodnikiem zakamarki tego miejsca, poznamy historię, a dla chętnych możliwe obkupienie się w kryształy. Bo whisky można serwować z butelki, ale zdecydowanie lepiej smakuje z gustownej karafki, prawda?

Dzień 1

- późnoporanna zbiórka i wyjazd w kierunku Sudetów Zachodnich

- przejazd do Jawora - zwiedzanie Kościoła Pokoju z przewodnikiem

- przejazd do Lwówka Śląskiego - browar, zwiedzanie z przewodnikiem i degustacja; obiad

- przejazd Świeradowa Zdroju i zakwaterowanie w 3* hotelu ze strefą saun i BASENEM, w centralnej części miasteczka kilka kroków od parku zdrojowego

- obiadokolacja 
Dzień 2 

- śniadanie

- obiad

- kolacja

Dzień 3 

- śniadanie

- obiad

- kolacja

Dzień 4

- śniadanie

- obiad

- słodkie popołudnia z ciastem i kawą

- kolacja

Dzień 5

- uroczyste śniadanie

- obiad

- słodkie popołudnia z ciastem i kawą

- kolacja

- zabawa taneczna przy muzyce DJ

Dzień 6

- śniadanie

- wykwaterowanie i przejazd do Huty Julia w Piechowicach - zwiedzanie z przewodnikiem

- pokaz tworzenia wyrobów

- ok. 16:00 – we Wrocławiu

wielkanoc świeradów
bottom of page