top of page

ALZACKO - FRANCUSKA BAŚŃ, CZYLI COLMAR, EGUISHEIM ORAZ STRASBOURG 

cena od: 490zł + 20euro

+48 660 731 963

Alzacko - Francuska baśń tytułem wstępu

Poczuj z nami Magię Świąt w najczystszej postaci wybierając się w magiczną podróż do zapierających dech w piersi alzackiego Colmaru i Eguisheim oraz Strasburga.

Dzień 1

- Nocny wyjazd z Wrocławia i rozpoczęcie naszej Alzackiej przygody.

Dzień 2

- Poranny przyjazd do Strasbourga słynącego z największego jarmarku bożonarodzeniowego Francji zwanego Stolicą Świąt Bożego Narodzenia. Jarmarków jest aż 11, a pierwszy został ustanowiony w 1570 roku!

- Następnie przejedziemy do francuskiego Eguisheim, gdzie oprócz zwiedzania tego niezwykle urokliwego miasteczka, będziemy raczyć się wybornymi winami w jednej z lokalnych winnic i posłuchamy o sposobach uprawy winorośli w malutkim miasteczku otoczonym zewsząd uprawami winnych gron. Eguisheim zostało okrzyknięte w plebiscycie ludności kraju Balzaca, najbardziej francuską wioską kraju - wygląda dokładnie tak jak podszeptuje wyobraźnia.

- Na koniec czeka na nas perełka – bajkowe miasteczko Colmar. Spacer po mieście ze zwiedzaniem oraz czas wolny na jednym z najpiękniejszych na świecie jarmarków świątecznych.

- Późnym wieczorem wyruszymy w drogę powrotną do Polski.

Uwaga: 

- wyjazd bez noclegu na miejscu 

- przedpłata w wysokości 300zł płatna w dniu zapisu. Euro płatne w autokarze.

Uiszczenie opłaty gwarantuje rezerwację miejsc. 

- istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (np. w przypadku choroby, utraty pracy, śmierci lub choroby członka rodziny). Cena to 3% wartości wycieczki + 10zł. O chęci wykupienia ubezpieczenia należy poinformować w dniu wykonania przelewu.

- w związku z rosnącym poziomem inflacji, biuro podróży zastrzega sobie możliwość zmiany cen w przypadku drastycznych wzrostów kosztów wykonania usługi. W takim przypadku klient będzie poinformowany o takiej zmianie i będzie miał możliwość rezygnacji z usługi lub też zaakceptowania nowej ceny.

Dzień 3

- Poranny przyjazd do Wrocławia.

 Zbiórka o 21:30 na Dworcu Nadodrze (Wrocław), wyjazd o 22:00

TERMIN: 09-11.12.2022

opieka polskojęzycznego pilota i organizatora na całej trasie oraz

zestawy słuchawkowe audioguide

ubezpieczenie podróżne NNW + KL + TFG + TFP

transport premium (m.in. serwis kawowy ze słodkim poczęstunkiem) + opłaty parkingowe + opłaty autostradowe

bilety wstępu do winnicy, przewodnikiem lokalnym, kursem enologicznym wraz z degustacją wielu rodzajów francuskiego wina

grupa > 40 os. 490 zł + 20€

grupa > 30 os. 620 zł + 20

grupa > 20 os. 850 zł + 20

colmar
bottom of page