top of page

CHORWACJA I SŁOWENIA W PIGUŁCE - MAJÓWKA

cena od: 1590 zł + 80 € 

+48 660 731 963

Chorwacja tytułem wstępu

Co łączy krawat, 101 dalmatyńczyków z cesarzem rzymskim i Ślązakami? Dowiecie się tego podczas majowego wyjazdu do Chorwacji w przepięknych okolicznościach przyrody. Ponadto odwiedzimy bardzo modną ostatnio Słowenię.

Dzień 1

Wyjazd z  Wrocławia o godz. 21:00. Przejazd nocny przez Czechy, Austrię do Słowenii.

Dzień 2

Przyjazd do Postojnej  - zwiedzanie jaskini "Postojna Jama" (ok. 2 godz.). Jaskinia ta należy do największych na świecie i jest jedną z głównych atrakcji Słowenii. Liczne groty i korytarze o długości 27 km zwiedza się pieszo i kolejką. Przyjazd do Chorwacji nad morze, do miejscowości Kvarner, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3-5

Pobyt na morzem. Realizacja wycieczek programowych;

*   wycieczka autokarowa do Opatiji. tzw. Chorwackie Monte Carlo, zwiedzanie: ogrody i parki, bulwar nadmorski z gwiazdami sportu, kultury i nauki. Możliwość kąpieli i plażowania. Przejazd do Rijeki, zwiedzanie: Stare Miasto z XVI w oraz brama rzymska z X w.

*  Przejazd do Crikvenicy, rejs statkiem na wyspę Krka do Vrbnik– miejscowego centrum winiarstwa. Degustacja miejscowych wyrobów, obiad w miejscowej tawernie (ryba z grilla i pieczywem, wino), możliwość kąpieli na plaży z błotami leczniczymi.

* Wycieczka piesza na Wyspę św. Marka – wspaniałą panoramą z mostu dł 800m na wyspę Krk

* Plażowanie, odpoczynek, kąpiele w Adriatyku.

Dzień 6

Śniadanie. Przejazd na Plitwickie Jeziora (16 jezior i 92 wodospady, wspaniałe widoki). Zwiedzamy pieszo, kolejką oraz statkiem przez ok. 4 godziny. Przyjazd do Zagrzebia, zwiedzanie Gornij Grad, dzielnice 
     Gradec i Kaptol, Dolnij Grad, pl. Josipa Jelačića, siedziba parlamentu, Sabor, katedra. Przyjazd do  hotelu, k/Zagrzebia  obiadokolacja. Relaks na basenach termalnych 20-22:00  Nocleg. 

Dzień 7

o śniadaniu wyjazd z hotelu, przejazd przez Słowenię, Austrię do Czech.  Przejazd do Lednic- spacer po ogrodach pałacowych. Przerwa na posiłek (koszt ok. 250 kcz). Przyjazd do Wrocławia ok. godz. 20,00

Uwaga: 

- przedpłata w wysokości 590zł płatna w dniu zapisu. Euro płatne w autokarze.

Uiszczenie opłaty gwarantuje rezerwację miejsc. 

- istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (np. w przypadku choroby, utraty pracy, śmierci lub choroby członka rodziny). Cena to 3% wartości wycieczki + 10zł. O chęci wykupienia ubezpieczenia należy poinformować w dniu wykonania przelewu.

- należy posiadać: paszport lub dowód osobisty, paszport QR potwierdzenie szczepień na COVID 19

- w związku z rosnącym poziomem inflacji, biuro podróży zastrzega sobie możliwość zmiany cen w przypadku drastycznych wzrostów kosztów wykonania usługi. W takim przypadku klient będzie poinformowany o takiej zmianie i będzie miał możliwość rezygnacji z usługi lub też zaakceptowania nowej ceny.

Poranna zbiórka o 20:45 (Wrocław),

wyjazd 21:00

TERMIN: 27.04-03.05 .2022

opieka pilota - przewodnika na całej trasie oraz przewodników lokalnych i rezydenta na miejscu

ubezpieczenie NNW (20 000 PLN), KL (25 000 €), bagażu

(1 100 PLN)
 + TFG i TFP

przejazd wygodnym, klimatyzowanym autokarem + opłaty autostradowe i parkingowe

5 noclegów w Chorwacji  

( 4 noclegi w okolicy Kraljevicy, 1 nocleg w okolicy Zagrzebia )  

5 śniadania (bufet), 5 obiadokolacje (bufet), napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne 

wszystkie bilety wstępów do atrakcji wymienionych w programie

chorwacja
wodospady
Hotel od tylu
hotel--restauracja-bufet
nasz hotel Od morza
stolowka
Od morza 1
Pokoj srodek
wybrzeże
most okolica noc
Postojna
bottom of page