top of page

PRAGA - STOLICA CZECH W 2 DNI Z NOCLEGIEM I ZŁOTĄ ULICZKĄ

cena: 460zł

+48 506 426 042

lub

+48 607 865 680

Praga tytułem wstępu

W jakim celu rabin Maharal ulepił z gliny potwora - golema? Dlaczego Most Karola budowano przy pomocy jajek? I z jakiego powodu najlepszemu zegarmistrzowi Czech wypalono oczy? Tych i innych rzeczy dowiesz się z Wagabunda Travel.

Dzień 1

Wyjazd  godz. 5.30  i przejazd w stronę granicy w Kudowie Zdrój, z krótkim postojem w Kłodzku na poranną kawę. Następnie przejedziemy do Pragi gdzie zwiedzimy część najpiękniejszych jej zakątków.

Ok. 11.30 spotkamy się z przewodnikiem i na początku naszej wyprawy odwiedzimy królewskie Hradczany. Następnie Złotą Uliczkę, przepiękną Katedrę Św. Wita, Stary Pałac Królewski a na koniec przejdziemy się po Moście Karola.

18.00 - Obiadokolacja i nocleg w hotelu

Dzień 2

8.00 – śniadanie.

9.00 wykwaterowanie i  udamy się na dalsze zwiedzanie Pragi. Będziemy podziwiać słynny, praski zegar astronomiczny Orloj, przejdziemy na Plac Vaclava oraz będziemy rozkoszować się cudowną atmosferą Dzielnicy Żydowskiej z jej przepięknymi synagogami. Zwiedzanie zakończymy na Rynku Starego Miasta. Podczas czasu wolnego będzie okazja na skosztowanie tradycyjnych czeskich specjałów  (kto nie próbował jeszcze smaženýgo sýra?) i raczenie się wybornym piwem (obiad we własnym zakresie, około 350KC).

Po obiedzie ok 15.00  udamy się w drogę powrotną do Polski. Na granicy, po stronie czeskiej, zatrzymamy się na ostatnie zakupy (można płacić złotówkami).

Planowany przyjazd do Wrocławia około godziny 21.30 – 22.00

Uwaga: 

- przedpłata w wysokości 100zł płatna w dniu zapisu. 

- istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (np. w przypadku choroby, utraty pracy, śmierci lub choroby członka rodziny). Cena to 2.8% wartości wycieczki + 10zł. O chęci wykupienia ubezpieczenia należy poinformować w dniu wykonania przelewu.

- w związku z rosnącym poziomem inflacji, biuro podróży zastrzega sobie możliwość zmiany cen w przypadku drastycznych wzrostów kosztów wykonania usługi. W takim przypadku klient będzie poinformowany o takiej zmianie i będzie miał możliwość rezygnacji z usługi lub też zaakceptowania nowej ceny.

 Zbiórka o 5:15 rano na Dworcu Nadodrze (Wrocław), wyjazd 5:30

TERMIN: 02-03.04.2022

opieka polskojęzycznego pilota na całej trasie

ubezpieczenie podróżne NNW + KL

transport premium + opłaty parkingowe i autostradowe

zakwaterowanie w pokojach z łazienkami

wszystkie atrakcje oraz wyżywienie wg. programu

karta praga
bottom of page