top of page

Wczasy wyszczuplające Darłówko 14 dni

cena: 2587 zł

+48 607 865 680

TERMIN: 14 dni - wrzesień 2023

dojazd własny

Wczasy nad Morzem - Darłówko

Kilka słów o lokalizacji:
 

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Baltic Resort oddalone jest zaledwie 200m od morza, 400m od portu, 1400m od centrum miasta Darłowo

 

 

Piękne widoki, szerokie, piaszczyste plaże z wydmami, sosnowe lasy, delikatny szum morza oraz czyste, nasycone jodem powietrze stwarzają idealne warunki do wypoczynku dla osób ceniących sobie spokój i relaks. Dla osób preferujących aktywne formy wypoczynku zadowolenie gwarantuje doskonałe zaplecze sportowe i turystyczne.

 

 

Darłówko wielokrotnie oceniane było jako jeden z najlepszych, nadmorskich kurortów m.in. w rankingach tygodnika „Polityka” i radia RMF.FM. Od kilku lat jest „Kurortem na 5 gwiazdek

Lokalizacja: ośrodek znajduje się w malowniczej nadmorskiej miejscowości, z dala od zgiełku miasta. Możesz cieszyć się świeżym powietrzem i widokiem na piękne plaże oraz spokojne otoczenie.

 

Zakwaterowanie: komfortowe pokoje z pełnym wyposażeniem i prywatną łazienką. Wszystkie pokoje są starannie przygotowane, aby zapewnić Ci wygodę i relaks po całym dniu spędzonym na plaży.

 

Posiłki: kuchnia specjalizuje się w przygotowywaniu posiłków warzywno-owocowych. Codziennie serwujemy świeże, organiczne warzywa, owoce, orzechy, nasiona, kiełki i soki, które dostarczają niezbędnych składników odżywczych. Nasi doświadczeni kucharze zapewnią smaczne i zróżnicowane menu, uwzględniając indywidualne preferencje żywieniowe.

 

Wyżywienie: Podczas pobytu w ośrodku zapewniamy pełną dietę opartą na zasadach diety surowej. Zespół kucharzy przygotowuje potrawy z najświeższych, lokalnych składników, bogatych w wartości odżywcze i naturalne składniki. Goście będą mieli okazję delektować się pysznymi i zdrowymi posiłkami, które pomogą oczyścić organizm i dostarczą mu niezbędnych składników odżywczych.

 

Aktywności: W ośrodku oferujemy różnorodne aktywności, które pomogą Ci utrzymać aktywność fizyczną i zrelaksować się. Możesz skorzystać ze spacerów po plaży,
basenu, siłowni oraz innych form aktywności, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.

Wczasydarł14
bottom of page