POZNAJ DRUŻYNĘ "W"

13094097_1692771137648962_67803432509635

BEATA

kierownik wycieczek, kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży

Ostatnie 14 lat swojego życia spędziła na organizowaniu Polakom wczasów, wyjazdów zagranicznych, krajoznawczych, imprez integracyjnych, okolicznościowych, a także kolonii i zielonych szkół. Była wiceprezes zarządu spółki Bratka Travel. Miłośniczka dobrej książki i polskich komedii romantycznych.

IMG_20180617_102430 (Large).jpg

AGA

pilot wycieczek, wieloletnia nauczycielka Cambridge, magister biologii, opiekun szkolny, miłośniczka tego co naturalne, polskie i zamknięte w pudełku ;)

Globtroterka. "Kosmo-Polka". Mieszkała w 6 krajach, z czego w dwóch azjatyckich, zwiedziła blisko 40. Dzięki pozytywnemu nastawieniu świetnie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych. Miłośniczka kuchni dalekowschodniej. Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii azjatyckich kosmetyków lub kosmetyków polskich, lepiej trafić nie mogłaś. Aga doradzi Ci co warto, a czego nie. Przy okazji Aga ogarnia www.naturalniepolskibox.pl

IMG_20170608_140658 (Large)_edited.jpg

PAWEŁ

pilot wycieczek, wieloletni nauczyciel Cambridge, magister nauk przyrodniczych, a i w kwestiach ubezpieczeń poradzi

Urodzony wagabunda. Miłośnik przygody, przyrody, szeroko pojętej wolności, języków obcych, koneser wina i kawy. Jego miejscem na świecie jest Azja Południowo-Wschodnia. Dobrze czuje się  zarówno w dżungli borneańskiej jak

i miejskiej. Autor "bloga azjatyckiego" (więcej na www.azjatyckitrip.com). Jego drugim konikiem jest Półwysep Iberyjski.

MIĘDZYNARODOWA OPIEKA PILOTÓW I GWARANCJA  BEZPIECZEŃSTWA

DLACZEGO WARTO Z WAGABUNDĄ?

Nasi polskojęzyczni piloci dbają o Twoje bezpieczeństwo i przyjemność podróżowania dzięki doświadczeniu jakie zbierali podczas swoich podróży po blisko czterdziestu krajach świata. Pomogą porozumieć się z ludnością lokalną, obniżyć skutecznie cenę produktów, czy też wybrnąć z trudnej sytuacji dzięki umiejętności porozumiewania się w wielu językach obcych.

"Wagabunda Travel Spółka Cywilna" ( NIP: 8943135870, REGON: 381938981 ) posiada zezwolenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego w rejestrze Organizatorów Turystyki (numer zezwolenia 797/2/2019 ).  

 

​​Gwarantem Twojego bezpieczeństwa jest AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Asekuracji S.A. Zawsze dmuchamy na zimne, dlatego suma ubezpieczenia to aż 50 000 EURO.

PILOT CZY REZYDENT?

ZNAMY NASZE KIERUNKI OD PODSZEWKI

Dla nas to oczywiste, ale z doświadczenia wiemy, że nie we wszystkich biurach podróży jest to normą. My poświęcamy na każdy kierunek masę czasu oraz środków, przez co możesz mieć pewność, że miejsce do którego z nami jedziesz, jest przez nas porządnie zeksplorowane. To co nas cechuje to perfekcjonizm i odpowiedzialność. Dokładamy najwyższych starań, aby kierunek był dopięty na ostatni guzik.

To co odróżnia "Wagabundę" od zwykłego biura podróży to fakt, że nasi piloci mieszkali w wielu krajach, zarówno Europy Północnej, Południowej, jak i na dalekim Wschodzie Azji. Jest to o tyle istotne, że znamy kierunki do których zmierzamy, z zupełnie innej perspektywy niż przewodnik przyjeżdżający do kraju tylko na turnus. Możesz się spodziewać, że fakty i daty historyczne będą okraszone anegdotkami i opowieściami z samotnych wojaży w te bliskie, jak i w najdalsze zakątki planety m.in. jak tajga i tundra Syberii czy dżungla Borneo. Dlatego odpowiedź na pytanie "Pilot czy Rezydent?" brzmi: certyfikowany pilot wycieczek i rezydent w jednym.

Zobacz co sądzą o WAGABUNDZIE nasi klienci

Wszelkie prawa zastrzeżone ©2018 Biuro Podróży Wagabunda Travel S.C. www.wagabundatravel.com

Administratorem Twoich danych jest WAGABUNDA TRAVEL S.C. KLIKNIJ i dowiedz się więcej jak chronimy dane.