top of page

POZNAJ DRUŻYNĘ "W"

13094097_1692771137648962_67803432509635

BEATA

kierownik wycieczek, kierownik placówek wypoczynku dzieci i młodzieży

Ostatnie 14 lat swojego życia spędziła na organizowaniu Polakom wczasów, wyjazdów zagranicznych, krajoznawczych, imprez integracyjnych, okolicznościowych, a także kolonii i zielonych szkół. Była wiceprezes zarządu spółki Bratka Travel. Miłośniczka dobrej książki i polskich komedii romantycznych.

IMG_20180617_102430 (Large).jpg

AGA

pilot wycieczek, wieloletnia nauczycielka Cambridge, magister biologii, opiekun szkolny, miłośniczka tego co naturalne, polskie i zamknięte w pudełku ;)
www.naturalniepolskibox.pl


 

Globtroterka. "Kosmo-Polka". Mieszkała w 6 krajach, z czego w dwóch azjatyckich, zwiedziła blisko 40. Dzięki pozytywnemu nastawieniu świetnie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych. Miłośniczka kuchni dalekowschodniej. Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii azjatyckich kosmetyków lub kosmetyków polskich, lepiej trafić nie mogłaś. Aga doradzi Ci co warto, a czego nie. Przy okazji Aga ogarnia www.naturalniepolskibox.pl

IMG_20170608_140658 (Large)_edited.jpg

PAWEŁ

pilot wycieczek, wieloletni nauczyciel Cambridge, magister nauk przyrodniczych, a i w kwestiach ubezpieczeń poradzi

Urodzony wagabunda. Miłośnik przygody, przyrody, szeroko pojętej wolności, języków obcych, koneser wina i kawy. Jego miejscem na świecie jest Azja Południowo-Wschodnia. Dobrze czuje się  zarówno w dżungli borneańskiej jak

i miejskiej. Autor "bloga azjatyckiego" (więcej na www.azjatyckitrip.com). Jego drugim konikiem jest Półwysep Iberyjski.

MIĘDZYNARODOWA OPIEKA PILOTÓW I GWARANCJA  BEZPIECZEŃSTWA

logo małe.jpg

DLACZEGO WARTO Z WAGABUNDĄ?

Nasi polskojęzyczni piloci dbają o Twoje bezpieczeństwo i przyjemność podróżowania dzięki doświadczeniu jakie zbierali podczas swoich podróży po blisko czterdziestu krajach świata. Pomogą porozumieć się z ludnością lokalną, obniżyć skutecznie cenę produktów, czy też wybrnąć z trudnej sytuacji dzięki umiejętności porozumiewania się w wielu językach obcych.

"Wagabunda Travel Spółka Cywilna" ( NIP: 8943135870, REGON: 381938981 ) posiada zezwolenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego w rejestrze Organizatorów Turystyki (numer zezwolenia 797/2/2019 ).  

 

​​Gwarantem Twojego bezpieczeństwa jest WIENER Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.  Zawsze dmuchamy na zimne, dlatego suma ubezpieczenia to aż 50 000 EURO.

Map.jpg

PILOT CZY REZYDENT?

Girl Hiking in Mountains.jpg

ZNAMY NASZE KIERUNKI OD PODSZEWKI

Dla nas to oczywiste, ale z doświadczenia wiemy, że nie we wszystkich biurach podróży jest to normą. My poświęcamy na każdy kierunek masę czasu oraz środków, przez co możesz mieć pewność, że miejsce do którego z nami jedziesz, jest przez nas porządnie zeksplorowane. To co nas cechuje to perfekcjonizm i odpowiedzialność. Dokładamy najwyższych starań, aby kierunek był dopięty na ostatni guzik.

To co odróżnia "Wagabundę" od zwykłego biura podróży to fakt, że nasi piloci mieszkali w wielu krajach, zarówno Europy Północnej, Południowej, jak i na dalekim Wschodzie Azji. Jest to o tyle istotne, że znamy kierunki do których zmierzamy, z zupełnie innej perspektywy niż przewodnik przyjeżdżający do kraju tylko na turnus. Możesz się spodziewać, że fakty i daty historyczne będą okraszone anegdotkami i opowieściami z samotnych wojaży w te bliskie, jak i w najdalsze zakątki planety m.in. jak tajga i tundra Syberii czy dżungla Borneo. Dlatego odpowiedź na pytanie "Pilot czy Rezydent?" brzmi: certyfikowany pilot wycieczek i rezydent w jednym.

Explorer.jpg

Zobacz co sądzą o WAGABUNDZIE nasi klienci

bottom of page