top of page

CHORWACJA I SŁOWENIA W PIGUŁCE - MAJÓWKA

cena od: 1950 zł + 100 € 

+48 660 731 963

Chorwacja tytułem wstępu

Co łączy krawat, 101 dalmatyńczyków z cesarzem i Ślązakami? Dowiecie się tego podczas majowego wyjazdu do Chorwacji w przepięknych okolicznościach przyrody. 

Dzień 1

Wyjazd z Wrocławia  godz. 7,00. Przejazd przez Czechy do Cejkovic – zwiedzanie podziemnych składów win Zakonu Templariuszy (degustacja, możliwość zakupów). Przejazd przez Austrię  Słowenię do hotelu k. Zagrzebia obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

śniadanie – przejazd  do Postojnej  - zwiedzanie jaskini "Postojna Jama" (ok. 3,00 godz.). Jaskinia ta należy do największych na świecie i jest jedną z głównych atrakcji Słowenii. Liczne groty i korytarze o dł. 27 km, zwiedza się pieszo i kolejką. Powrót do hotelu k. Zagrzebia obiadokolacja.                 

Relaks na basenach termalnych 20-22:00, nocleg.

Dzień 3

Przyjazd do Zagrzebia stolicy Chorwacji – zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta  + Katedra  – sesja foto  -przejazd  na Rivierę Zadarską nad morze  k/ Biogradu  zakwaterowanie  w  hotelu – obiadokolacja

Dzień 4-6

Pobyt nad morzem Wypoczynek, plażowanie, relaks. Realizacja wycieczek 
*   do Zadaru zwanego Chorwackim Rzymem (Stare Miasto, grające morskie organy, ruiny Forum Rzymskiego )
*  do Szybenikazwiedzanie miasta piratów. Spacer nadbrzeżną promenadą. Wspaniałe Stare Miasto z katedrą w. Jakuba ok. 2 godz. przejazd na Wodospady Krka – spacer wytyczonymi trasami pobyt ok. 3 godz. 
* REJS STATKIEM na Archipelag wysp Kornaty  degustacja trunków,  ryba z grilla z pieczywem, zabawa przy muzyce na statku, klify wys. 76 m – bajkowe krajobrazy) KOSZT dodatkowy 40 Euro/os . 

Dzień 7

śniadanie, przejazd na Plitvickie Jeziora – przejscie szlakiem turystycznym + przejazd kolejką oraz rejs statkiem pod Wodospad Veliki Slap 15 kaskadowo zlokalizownych jezior, setki wodospadów i kaskad. Przejazd do hotelu  

k/ Zagrzebia, obiadokolacja. nocleg

Dzień 8

Śniadanie  –przejazd przez Słowenię – Austrię. Postój w Czechach – spacer po Ogrodach Pałacowych w Lednicach-Valticach  Przerwa na  posiłek – koszt  ok. 200 CZK. Przyjazd do Lubina ok. 20,00  

Poranna zbiórka o 6:45 (Wrocław),

wyjazd 7:00

TERMIN: 26.04-03.05 .2022

opieka pilota - przewodnika na całej trasie oraz przewodników w Zagrzebiu

ubezpieczenie podróżne NNW + KL + TFG + TFP

przejazd wygodnym, klimatyzowanym autokarem + opłaty autostradowe i parkingowe

3   noclegi  k/ Zagrzebia HOTELE *** (pok. 2-3 os z łazienką) w   hotelu baseny termalne ,sauny 
     zaś na powrocie hotel *** bez basenów ( pokoje2- 3-4 )
4   noclegi Pensjonat k/ Biogradu  Pensjonat lub hotel *** .pok 2-3  os . .Ręczniki w pokojach.

7  x śniadania ( bufety ) i obiadokolacje  - serwowane z deserem,  woda  do obiadokolacji

wszystkie bilety wstępów do atrakcji wymienionych w programie

Uwaga: 

- przedpłata w wysokości 650zł płatna w dniu zapisu. Euro płatne w autokarze.

Uiszczenie opłaty gwarantuje rezerwację miejsc. 

- istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (np. w przypadku choroby, utraty pracy, śmierci lub choroby członka rodziny). Cena to 3% wartości wycieczki + 10zł. O chęci wykupienia ubezpieczenia należy poinformować w dniu wykonania przelewu.

- w związku z rosnącym poziomem inflacji, biuro podróży zastrzega sobie możliwość zmiany cen w przypadku drastycznych wzrostów kosztów wykonania usługi. W takim przypadku klient będzie poinformowany o takiej zmianie i będzie miał możliwość rezygnacji z usługi lub też zaakceptowania nowej ceny.

chorwacja
bottom of page