top of page

BOŻE NARODZENIE ŚWIERADÓW ZDRÓJ
Z WYCIECZKAMI

cena od: 1650 zł

+48 607 865 680

Zbiórka o 8:45 (rano) na Dworcu Nadodrze (Wrocław) wyjazd 9:00

TERMIN: 23-27.12.2023

Nasz trip bożonarodzeniowy tytułem wstępu

Nie masz siły bądź ochoty na pogrążenie się w przedświątecznym szale sprzątania, gotowania, (a następnie ponownego sprzątania)? Bardzo dobrze trafiłeś/aś. Dzięki nam przeżyjesz cudowne Święta Bożego Narodzenia, całkowicie wolne od stresu. Zafunduj sobie odpoczynek w te święta. Stać Cię na to. Preferujesz święta rodzinne? My też. Dlatego rodzina jedzie z nami. Zabierz też swoją. Mamy wystarczająco dużo miejsca. Personel ośrodka zadba o przepyszne tradycyjne polskie dania, a urokliwe górskie położenie ośrodka w samym sercu Świeradowa przy samym parku zdrojowym zapewni relaks tak potrzebny każdemu z nas. Gwarantujemy, że przepiękne, górskie zimowe krajobrazy wprowadzą nas w iście świąteczny nastrój. Bo gdzież lepiej niż w górach zbudujemy klimat ciepłych rodzinnych świąt?

Specjalnie dla naszych wymagających klientów przygotowaliśmy moc atrakcji, bo nie samym życiem hotelowym i spacerami po urokliwym kurorcie człowiek żyje! Nie moglibyśmy być sobą, gdybyśmy nie zorganizowali Wam zabawy w pięknych okolicznościach przyrody. Dobry hotel w samym sercu świeradowskiego parku zdrojowego ze strefą spa i basenem, a muzyka na żywo przy bankiecie to już nasza tradycja. 

Wycieczka do Zamku Czocha. Miejsce niezwykle kontrowersyjne. Przez wielu uważane za najbardziej nawiedzone w kraju. System korytarzy tworzy plątaninę 30 nitek podziemnych tuneli. Skrytki, zapadnie, ukryte w regałach korytarze, masońskie znaki... Długo by wymieniać. Ktoś mówi o kobietach w białych sukniach lewitujących nad murami, ktoś inny o dźwiękach łańcucha i ujadaniu psa nocą, a owych ani widu. Czy nawiedzone? Tego nie wiem, ale definitywnie miejsce owiane tajemnicą.

Na dojeździe odwiedziny w Hucie Julia w Piechowicach. Zobaczymy, jak powstają te szklane cudeńka, pozwiedzamy z przewodnikiem zakamarki tego miejsca, poznamy historię, a dla chętnych możliwe obkupienie się w kryształy. Bo whisky można serwować z butelki, ale zdecydowanie lepiej smakuje z gustownej karafki, prawda?

Dzień 1

- późnoporanna zbiórka i wyjazd w kierunku Sudetów Zachodnich

- zwiedzanie Huty Julia w Piechowicach z przewodnikiem

- pokaz tworzenia wyrobów 

- Krystalium - interaktywne centrum dydaktyczno - historyczne

- przejazd Świeradowa Zdroju i zakwaterowanie w 3* hotelu ze strefą SPA, w centralnej części miasteczka kilka kroków od parku zdrojowego

- obiadokolacja 
Dzień 2 

- śniadanie

- uroczysty obiad

- uroczysta wystawna kolacja wigilijna

Dzień 3 

- śniadanie

- uroczysty obiad

- wspólne śpiewanie kolęd przy kawie, herbacie oraz słodkim bufecie

- kolacja

Dzień 4 

- śniadanie

- uroczysty obiad

- kolacja

- zabawa taneczna przy muzyce na żywo oraz szklaneczce grzańca

Dzień 5

- śniadanie

- wykwaterowanie i przejazd do Zamku Czocha

- zwiedzanie z przewodnikiem

- ok. 16:00 – we Wrocławiu

boże świeradów
bottom of page