top of page

ŻYWIECCZYZNA, CZYLI MUZEUM BROWARU ŻYWIEC I PAŁAC HOCHBERGÓW W
PSZCZYNIE

cena od: 240zł

+48 607 865 680

Pszczyna i Żywiec tytułem wstępu

Większość polskich zamków została ograbiona z ekspozycji przez naszych sąsiadów. Ten jednak, pszczyński, nie ma się powstydzić niczym przed zamkiem Branitz czy zbiorem z Schönbrunn. Bogata ekspozycja wnętrz pałacowych, a także odwiedzana przez nas Zbrojownia i Stajnie Książęce, przeniosą nas w odległe czasy, gdy możnowładcy spędzali swój wony czas na balach i polowaniach. Browar Żywiec zaś, to klasa sama w sobie. Smak opierający się na 150- letniej recepturze, krystalicznej beskidzkiej wodzie źródlanej, w połączeniu ze zdobyczami najnowszej technologii, daje piorunującą mieszankę wyskokową. Jak tworzone jest jedno z najbardziej znanych polskich piw, dowiecie się w Muzeum Browaru Żywiec.

Dzień 1

- przyjazd do Pszczyny 

- zwiedzanie Wnętrza Rezydencji Hochbergów (dynastii znanej m.in. z Zamku Książ. Doskonale zachowane wnętrza pałacowe z oryginalnym wyposażeniem) oraz zwiedzanie Zbrojowni i Stajni Książęcych z audio-przewodnikiem.

- czas wolny na spacer po przypałacowym parku oraz przyległym do pałacu rynku

- przyjazd do Żywca i zwiedzanie Muzeum Browaru Żywiec - jednego z najbardziej znanych browarów, istniejący od ponad 150 lat

- degustacja piwa

- wieczorny przyjazd do Wrocławia                                             

Uwaga: 

- przedpłata w wysokości 70zł płatna w dniu zapisu. Uiszczenie opłaty gwarantuje rezerwację miejsc. 

- istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (np. w przypadku choroby, utraty pracy, śmierci lub choroby członka rodziny). Cena to 3% wartości wycieczki + 10zł. O chęci wykupienia ubezpieczenia należy poinformować w dniu wykonania przelewu.

- w związku z rosnącym poziomem inflacji, biuro podróży zastrzega sobie możliwość zmiany cen w przypadku drastycznych wzrostów kosztów wykonania usługi. W takim przypadku klient będzie poinformowany o takiej zmianie i będzie miał możliwość rezygnacji z usługi lub też zaakceptowania nowej ceny.

Poranna zbiórka o 5:45 rano na Dworcu Nadodrze (Wrocław), wyjazd 6:00

TERMIN: 13.03.2022

opieka pilota na całej trasie, przewodnicy lokalni w browarze Żywiec oraz w Zamku w Pszczynie

ubezpieczenie podróżne NNW

transport premium + opłaty parkingowe i autostradowe

bilety wstępu i degustacja

grupa > 40 os. 240 zł 

grupa > 30 os. 270 zł 

pszczcz
bottom of page