top of page

SZLAKIEM ORLICH GNIAZD - ZAMKI, JASKINIE I PUSTYNIE

cena: 650zł

+48 607 865 680

ORLE GNIAZDA tytułem wstępu

Potężna dawka historii w połączeniu z zapierającymi dech w piersi widokami i gotyckimi warownymi budowlami przysiadłymi na masywach skalnych to przepis Wagabundy na rewelacyjny wyjazd!

W 2010 roku Szlak Orlich Gniazd otrzymał certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej za najlepszy produkt turystyczny roku, a w 2012 roku Szlak otrzymał Złoty Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej i tym samym stał się Najlepszym Produktem Turystycznym Polski. To wielkie wyróżnienie, którym może się poszczycić niewiele polskich atrakcji!

Dzień 1

Wyjazd z Nadodrza o 8:00 w kierunku zamku w Olsztynie. Zwiedzanie zamku w Olsztynie z przewodnikiem. Indywidualne zwiedzanie zamku Bobolice. Zwiedzanie zamku Ogrodzieniec z przewodnikiem
Zakwaterowanie w Hotelu w Modlnicy. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2

- Po śniadaniu wyjazd na Jurę Krakowsko-Częstochowską. W planie na dziś mamy: Jaskinię Nietoperzową z przewodnikiem.

Ojcowski Park Narodowy z przewodnikiem : Pieskowa Skała, Maczuga Herkulesa, Ojców, spacer wzdłuż Prądnika do Źródła Miłości i Bramy Krakowskiej, czas wolny

- Powrót na nocleg do hotelu i obiadokolacja.

Dzień 3

- Po śniadaniu rozpoczniemy ostatni etap naszej przygody. Przejedziemy do Tenczyna i odwiedzimy m.in. Zamek Tenczyn oraz miasto Olkusz a tu spacer po Rynku, czas wolny na obiad we własnym zakresie. Na samym końcu Pustynia Błędowska i wyjazd w kierunku Wrocławia. Około 19:00 jesteśmy na Nadodrzu.

Poranna zbiórka o 7:45 rano na Dworcu Nadodrze (Wrocław), 8:00 wyjazd

TERMIN:  13-15.05.2022

opieka pilota na całej trasie, przewodnicy lokalni

ubezpieczenie podróżne NNW + TFG + TFP

transport premium + opłaty autostradowe i parkingowe 

wszystkie atrakcje wg. programu + bilety wstępu

zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami, TV, ręcznikami

wyżywienie wg. programu

grupa > 40 os. 650 zł ✓

Uwaga: 

- przedpłata w wysokości 200zł płatna w dniu zapisu. Uiszczenie opłaty gwarantuje rezerwację miejsc. 

- istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (np. w przypadku choroby, utraty pracy, śmierci lub choroby członka rodziny). Cena to 2.8% wartości wycieczki + 10zł. O chęci wykupienia ubezpieczenia należy poinformować w dniu wykonania przelewu.

- w związku z rosnącym poziomem inflacji, biuro podróży zastrzega sobie możliwość zmiany cen w przypadku drastycznych wzrostów kosztów wykonania usługi. W takim przypadku klient będzie poinformowany o takiej zmianie i będzie miał możliwość rezygnacji z usługi lub też zaakceptowania nowej ceny.

szlakiem orlich gniazd
bottom of page