ENERGYLANDIA, CZYLI NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKI W POLSCE

cena:

275zł DOROŚLI
225zł DZIECI DO 140cm
150zł DZIECI 0-3

+48 506 426 042

lub

+48 607 865 680

Energylandia tytułem wstępu

Jeśli szukasz odskoczni od problemów życia codziennego i chcesz zapewnić sobie oraz swojej rodzinie chwile beztroskiej zabawy  – Wagabunda Travel zaprasza Cię do Energylandii – największego Parku Rozrywki w Polsce! 5 stref tematycznych i 75 wyjątkowych atrakcji czeka na odkrycie – niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Dzień 1

- Poranny wyjazd z Wrocławia około godziny 6:30 rano i przejazd do Energylandii.

- 10:00 – 17:00 czas na wodne szaleństwo! Do Państwa dyspozycji będą wszystkie atrakcje obiektu:

Bajkolandia - kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek. Karuzele, mini coastery, autka i samolociki tworzące urozmaiconą strefę dla najmłodszych są  niezwykle bezpieczne i przyjazne.

Strefa familijna - proponuje atrakcje dla całych rodzin. W tym sektorze dostępnych jest kilka Roller Coasterów i tutaj na własnej skórze można doświadczyć adrenaliny i emocji, lecz w rozsądnej dawce...choć jak twierdzi część Gości - niektóre potrafią zaskoczyć. Rodzinnie można spędzić czas na wodnych spływach, kolejce widokowej czy też ścigając się na torze Moya Formuła Autodrom.

Strefa ekstremalna - to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach. W tej strefie bezsprzecznie królują Hyperion Mega Coaster - najwyższy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster - światowy rekordzista wśród wodnych Roller Coasterów.

Big Milk Water Park - strefa naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw. W tej strefie można zażyć słońca lub odpocząć w cieniu parasola, swobodnie zrelaksować się wraz z podopiecznymi pod okiem czuwających nad bezpieczeństwem ratowników. To przepiękne miejsce, wyróżniające się przejrzystością wody oraz mnóstwem atrakcyjnych niespodzianek tematycznie i aranżacyjnie związanych z estetyką egzotycznych wysp.

Smoczy Gród - niesamowite miejsce wyglądające jak miasteczko wyjęte prosto z „Władcy pierścieni” albo tajemniczego „Wiedźmina”. Uliczki stylizowane na średniowieczny gotyk, epokowa architektura, ruiny kunsztownych zamków, a wszystko wykonane z drewna i kamieni. To niezwykła kraina fantasy zdobiona pochodniami, a także innymi dopracowanymi dekoracjami. Główną atrakcją Smoczego Grodu jest najwyższy na świecie Wooden Coaster Zadra, który osiąga prędkość 121 km/h. Na najmłodszych naszych Gości czeka tutaj ekscytujący Roller Coaster Frida wraz z dedykowanym sklepem oraz szczególna kolejka widokowa Dragon Adventure, która zabierze nas do magicznej krainy smoków. Łasuchy z pewnością ucieszą się z wizyty w lodziarni z przepysznymi lodami. Smoczy Gród to podróż do średniowiecznego świata magii i smoków.

Dodatkowo 22 gry i zabawy interaktywne, 5 scen widowiskowych (dwa teatry i trzy amfiteatry), nowoczesne kino 7D a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów.

Energylandia to nie tylko park rozrywki, lecz także miejsce, w którym odbywa się wiele warsztatów edukacyjnych i artystycznych, pokazów pirotechnicznych oraz innych niesamowitych atrakcji. Wszystkie wydarzenia są perfekcyjnie zorganizowane – dzieci mogą zobaczyć, jak wygląda laboratorium szalonego naukowca, dowiedzieć się, czym jest mapping 3D, lub zobaczyć ciekawe musicale. Pokazy odbywają się cały dzień i są dostępne dla wszystkich.

- Powrót do Wrocławia około godziny 21:00.

Uwaga: 

- przedpłata w wysokości 50zł płatna w dniu zapisu. 

Uiszczenie opłaty gwarantuje rezerwację miejsc. 

Energylandia 1
Energylandia 2
Energylandia 3
Energylandia 4
Energylandia 5
Energylandia 6
1/1

Zbiórka o 6:30 (rano) na Dworcu Nadodrze (Wrocław)

TERMIN: 10.04.2021

opieka reprezentanta z ramienia biura

ubezpieczenie podróżne NNW

przejazd autokarem premium (m.in. serwis kawowy) + opłaty parkingowe 

dostęp do stref według programu