LAWENDOWE ZDROJE

I PIERWSZA STOLICA POLSKI - GNIEZNO

cena do 20 os.: 200zł

cena powyżej 30 os.: od 170zł

+48 506 426 042

lub

+48 607 865 680

LAWENDOWE ZDROJE

I GNIEZNO tytułem wstępu

Jeśli interesujesz się historią mamy dla Ciebie arcyciekawą wycieczkę do Gniezna - pierwszej historycznej stolicy Polski oraz miejsca tworzenia się chrześcijaństwa na ziemiach polskich. A na deser coś dla ciała i duszy – relaks w Lawendowym Zdroju – zapraszamy na wspólne Wagabundowanie!

Dzień 1

- Poranny wyjazd z Wrocławia i przejazd do Gniezna. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. W planie mamy m.in. takie atrakcje jak: słynne Drzwi Gnieźnieńskie uznawana za arcydzieło romańskiej sztuki odlewniczej w Polsce; Bazylika prymasowska Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny; przepiękny rynek

- Następnie przejdziemy wzdłuż tzw. Traktu Królewskiego, gdzie podczas przechadzki zobaczymy pięć posągów królów Polski, dwóch legendarnych władców (Lecha i Piasta) oraz piętnaście rzeźb… królików – tak tak, wszystko Wam wytłumaczymy.

- Czas wolny na obiad oraz przejazd do Lawendowego Zdroju – miejsca, gdzie wszystkie Wasze zmysły będą pracowały na najwyższych obrotach!

- Powrót do Wrocławia około godziny 20:00.

Uwaga: 

- 50zł płatne w dniu zapisu. Uiszczenie przedpłaty gwarantuje rezerwację miejsc. 

- istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (np. w przypadku choroby, utraty pracy, śmierci lub choroby członka rodziny). Cena to 2.8% wartości wycieczki + 10zł. O chęci wykupienia ubezpieczenia należy poinformować w dniu wykonania przelewu.

Poranna zbiórka o 7:15 rano na Dworcu Nadodrze (Wrocław)

TERMIN:  26.06.2021

opieka polskojęzycznego pilota na całej trasie

ubezpieczenie podróżne NNW 

przejazd autokarem premium (m.in. serwis kawowy) + opłaty parkingowe + opłaty parkingowe

wszystkie atrakcje wg. programu