DREZNO JARMARKI ŚWIĄTECZNE ZE ZWIEDZANIEM

cena: 160zł

+48 506 426 042

lub

+48 607 865 680

z premium waga.png

DREZNO tytułem wstępu

Tradycja Bożonarodzeniowych jarmarków sięga w Europie średniowiecza. Zrodziła je praktyczna potrzeba. Dzięki jarmarkom mieszkańcy średniowiecznych grodów mogli zaopatrzyć się nie tylko na czas Bożego Narodzenia, ale także na trudny czas zimy i przednówka. Najwcześniej bożonarodzeniowe jarmarki pojawiły się na ziemiach niemieckich.

Jeśli chcą Państwo poczuć prawdziwą magię Świąt zapraszamy serdecznie na zapraszamy na najstarszy w Europie Jarmark Bożonarodzeniowy!

Dzień 1

Poranny wyjazd do Drezna, gdzie rozpoczniemy zwiedzanie tego cudownego miasta. Tu też podziwiać będziemy przepiękny Jarmark Bożonarodzeniowy zwany Jarmarkiem Struclowym, który odbywać się będzie już prawie 590 lat z rzędu! Nazwa jarmarku powstała w średniowieczu i wywodzi się od serwowanych wówczas słodkich strucli.

Oczywiście nie samym jarmarkiem Drezno żyje. Spacer po mieście, Kościół Frauenkirche, Kościół Hoffkirche, Tarasy Bruhla nad Łabą to tylko niektóre atrakcje przewidziane dla Was przez naszą pilotkę Izę. Czas wolny na Jarmarku do podładowania akumulatorów gluh wein. 

Powrót do Wrocławia w godzinach wieczornych.

Uwaga: 

- przedpłata 50zł płatna w dniu zapisu. Uiszczenie opłaty gwarantuje rezerwację miejsc. 

- istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (np. w przypadku choroby, utraty pracy, śmierci lub choroby członka rodziny). Cena to 2.8% wartości wycieczki + 10zł. O chęci wykupienia ubezpieczenia należy poinformować w dniu wykonania przelewu.

psst... Bonusowa relacja z naszych niemieckich tripów pod ikonką aparatu

Poranna zbiórka o 7:00 rano na Dworcu Nadodrze (Wrocław)

TERMIN: 18.12.2021

<